فروش ویژه هاست لینوکس آلمان | باران هاست

باران هاست > اخبار > فروش ویژه هاست لینوکس آلمان

فروش ویژه هاست لینوکس آلمان

در میان کشورهای اروپایی دیتاسنتر Hetzer Online درکشور آلمان از شهرت بیشتری در ایران برخوردار است،و به دلیل بالا بودن امنیت و کوتاه بودن مصافت و قدرت پینگ بالا تر  ما نیز برای ارائه ی هاست لینوکس آلمان این دیتاسنتر را انتخاب کردیم . از نظر شبکه و آپتایم (زمان بالا بودن سرور) این دیتاسنتر بسیار قوی است و با کیفیت کشورهایی مانند کشورهای آمریکای شمالی (کانادا و آمریکا) در رقابت است به طوری که در حال حاضر نمی توان تفاوت خاص و بارزی از لحاظ کیفیت بین این دیتاسنتر و سایر دیتاسنترهای مطرح جهان یافت.

80-percent-off-cms-and-sms-reseller

در مجموع می توان گفت که اگر به دنبال هاست لینوکس آلمان و یا به طور کلی اروپا هستید این دیتاسنتر از لحاظ قیمت و کیفیت یکی از بهترین گزینه های پیش روی شماست که البته باران هاست در حال حاضر امکان ارائه ی هاست بر روی چندین کشور اروپایی مانند فرانسه  را نیز دارا می باشد.

چرا هاست ارزانباران هاست

همه هاست های لینوکس ارزان باران هاست همان هاست های لینوکس حرفه ای میباشد و با فروش ویژه باران هاست نامی اشنا برای این فروش خود نیز انتخاب نموده است .

ایا این تخفیف است؟

خیر این یک فروش ویژه نیز میباشد . ک شما تنها 65% قیمت واقعی این محصولات را میدهید

این فروش همیشگی نیست فقط از امروز به تاریخ دوشنبه – ۳ خرداد  ۱۳۹۵  الی دوشنبه -10خرداد ۱۳۹۵  مهلت خرید این هاست باقی است.

قیمت واقعی :کلیک کنید

قیمت فعلی این محصولات:کلیک کنید

961847213-takmehr_ir

عجله کنید فرصت زیادی ندارید

باران هاست میزبان پر قدرت

موفق باشید =امیر علی ادیب

نمایندگی هاست دایرکت ادمین

سال نو و عید باستانی ایرانیان را به شما کاربران گرامی تبریک عرض مینماییم
روز طبیعت مبارک